Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Се продава нова страфилица Parkside performance brushless so 2 ah батерија

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
214
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Се продава нова страфилица Parkside performance brushless so 2 ah батерија со железен футер - 5.500 ден.
View: https://www.youtube.com/watch?v=K5VTW_hApaM

View: https://www.youtube.com/watch?v=TzbWPf54QoE


Се продава нова страфилица Parkside performance brushless 2 ah батерија
користена е за 2-3 дупки , нема функија за чекан 60nm има и бургии со неа во куферче.
цена:5500
слики ке ставам покасно

Видете го целиот оглас...
 

Атачменти

 • парксиде 2.jpg
  парксиде 2.jpg
  356,1 KB · Прегледи: 113
 • парксиде 3.jpg
  парксиде 3.jpg
  1,8 MB · Прегледи: 116
 • парксиде 4.jpg
  парксиде 4.jpg
  3,7 MB · Прегледи: 117
 • парксиде.jpg
  парксиде.jpg
  1,9 MB · Прегледи: 108
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно