Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава нова Razer гејминг опрема

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
93
94
pavlestyle додаде нов оглас:

Се продава нова Razer гејминг опрема - Проценка

Се продаваат следниве работи:

Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless - 10.000 денари 3x парчиња
Razer Deathadder V3 Pro wireless - 6000 денари
Razer Blackshark V2 Pro White - 9000 денари

Производите се нови неотпакувани добиени од Razer спонзорство.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.388
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно