• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се продава нов некористен Duracell Hi-Speed Charger.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MartinGR1MR

Gaining Experience
14 јуни 2014
159
77
Се продава нов Duracell Hi-Speed Charger полнач за батерии купен денеска во Техно Маркет.
Го продавам бидејки кога стигнав дома успеав да најдам стар Duracell полнач којшто неможев никако да го најдам и затоа тркнав да купам нов.
Го продавам без 2xAA и 2xAAA батериите вклучени со него.
Во прилог и фискална дека е купен денеска.
Цена:800 денари.


1617817555103.png
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
846,631
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно