Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава нов MacBook Air M2 13.6"

Статус
Затворена за нови мислења.

SaleSk

Arzt
20 април 2007
4.674
5.429
SaleSk додаде нов оглас:

Се продава нов MacBook Air M2 13.6" - 66.000 ден.

Како што гласи насловот, се продава нов само активиран (заради гаранција) MacBook Air M2 13,6" лаптоп.
 • M2
 • 256 SSD
 • 8GB RAM
 • Боја - Мidnight

За подетални информации клик на линкот подолу:

Link - MacBook Air

Цена: 66000
Телефон за контакт: 075 33 99 35 - Сашко

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно