1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава напојување Golden Field 450w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од zipi123, 13 Јуни 2018.

Тагови:
 1. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  534
  516
  14 Јануари 2016
  Машко
  Напојувањето е потполно исправно доаѓа со сите кабли.
  Напомена!!
  Напојувањето е носено во сервис поради тоа што зуј (Проблемот не е среден искрено го продавам поради тоа што зуењето ме нервира)
  Цена 1200денари
  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
   
 2. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  534
  516
  14 Јануари 2016
  Машко
 3. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  534
  516
  14 Јануари 2016
  Машко
  продадено клуч
   

Сподели

Вчитување...