Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава напојување: Gigabyte G750H

Статус
Затворена за нови мислења.

outsider

Practice makes perfect
14 јуни 2019
711
1.392
Битола
www.instagram.com
outsider додаде нов оглас:

Се продава напојување: Gigabyte G750H - 3.500 ден.

Се продава напојување: Gigabyte G750H со променет кулер поради high pitch noise кој го добивате гратис. Доаѓа со сите кабли и торбата што следат со напојувањето. Праќам по карго на ваш ризик.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.227
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно