Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава на големо 4 пакети со тастатури, мауси, слушалки од Call центар. Супер цени

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Dinamit додаде нов оглас:

Се продава на големо 5 пакети со тастатури, мауси, слушалки од Call центар. Супер цени - 40 ден.

Се продава компјутерска периферија, која вклучува (тастатури, мауси и Слушалки)
Количина: 150 мауси, 200 тастатури и 100 пара слушалки.
Тип на пакување 5 пакети, од кои 1 пакет вклучува (30 тастатури, 40 мауси и 20 пара слушалки)

Опис
Се работи за стандарт брендови на тастатури од типот на Modecom, A4 Tech и слично. (вредност на нови биле од 380-480 денари парче) т.е не очекувајте најевтини gembird тастатури или пак скапи тастатури со лед светла, гејминг итн.
Цела периферија е така...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.915
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно