Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G

Статус
Затворена за нови мислења.

Delta111

Gaining Experience
23 мај 2010
132
144
Delta111 додаде нов оглас:

Се продава MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G - 630 €

Користена во домашни услови и во одлична состојба. Падовите се променети со Gelid GP Extreme (вредност од 50 €) со што термалните вредности се значително подобрени во однос на фабричката верзија. Го има еден од најдобрите и најтивки кулери во својата класа. Купена од Mindfactory.de доаѓа со оригиналната кутија и со гаранција до 2024 година. Цена 630 €.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.000
Мислења
973.043
Членови
35.348
Огласи
2.935
Најнов член
MilaKalkova93
На врв Дно