Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава Монитор

Статус
Затворена за нови мислења.

orce97

Gaining Experience
19 декември 2022
241
238
www.youtube.com
orce97 додаде нов оглас:

Се продава Монитор - 5.000 ден.

Се продава монитор поради надградба со следните спецификации
1920x1080 75Hz 4ms
Поседува hdmi, display port i vga i вградени звучници и два усб 2.0 влеза од страна
Контакт 076 519 105 Орце

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно