Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава монитор 27" MSI G272 LED eSports Gaming IPS 1ms, 144Hz, FHD

Статус
Затворена за нови мислења.

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.287
14.417
Astro додаде нов оглас:

Се продава монитор 27" MSI G272 LED eSports Gaming IPS 1ms, 144Hz, FHD - 9.000 ден.

Се продава мониторот: https://www.anhoch.com/product/5998...ing-ips-1ms-144hz-fhd-hdmix2-dp-adaptive-sync

Купен на 9 Јуни 2022 со 36 месеци гаранција, малку користен, без забелешки џам нов, со оригинална кутија. Слики нема потреба пошто како е изваден ставен е на биро.

По Карго не се праќа. Ќе се оди на 32" 4к

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.343
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно