Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава мобилен Алкател 3080 4g

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
217
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Се продава мобилен Алкател 3080 4g - 800 ден.

Се продава мобилен Алкател 3080 4g работен еден месец со заштитна фолија на екран и кутија...
Цена:800 ден.
Спецификации:
Display: 240x320px , 262000 boi
Kamera: 1.3mpx
Baterija:Li-Ion 1530 mAh
4G mreza
memorija 128mb so moznost za sd karticka do 32gb
ram memorija 64mb
Cita mp3,cita i snima video mp4
lambice ( blic )
Идеален за постари лица

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно