Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава MacBook Pro 13" i7, 2018, модел A1989

Статус
Затворена за нови мислења.

Nikola_sr

Intern
3 септември 2007
300
25
Nikola_sr додаде нов оглас:

Се продава MacBook Pro 13" i7, 2018, модел A1989 - 800 €

Се продава MacBook Pro 13" i7, 2018, модел A1989

Процесор: 2.7GHz quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 4.5GHz, with 128MB of eDRAM

Дисплеј: Retina display
13.3-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2560-by-1600 native resolution at 227 pixels per inch with support for millions of colors

ССД: 256GB SSD

РАМ: 16GB

Доаѓа со оригинален 61W USB-C Power Adapter, Satechi Type-C Pro Hub Adapter и оригиналната кутија.

Цената не е фиксна, има простор за договор.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.221
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно