• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Се продава Logitech G903 и Logitech G305

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
84
89
G903 - 6.000 ден НОВ НЕОТПАКУВАН.
G305 - 2.000 ден , користен 6 месеци.

Контакт: 070 363 021 или приватна порака.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,804
Мислења
850,755
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно