Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава лаптоп Legion Slim 7 Gen 6 (15" AMD) Gaming Laptop

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrei

Gaining Experience
22 февруари 2016
56
56
Andrei додаде нов оглас:

Се продава лаптоп Legion Slim 7 Gen 6 (15" AMD) Gaming Laptop - 72.000 ден.

Се продава лаптоп купен од анхоч Април 2022, сеуште под гаранција до Мај 2024.
Лаптопот е користен на док и нема знаци на користење.
Контакт: 078 299 589


AMD Ryzen™ 9 5900HX Processor
NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU, 6 GB GDDR6, Boost Clock 1425 MHz, Maximum Graphics Power 100W
15.6" UHD (3840 x 2160) IPS, 60Hz, 100% Adobe RGB, VESA DIsplayHDR™ 400 certified, Dolby Vision™-enabled, 500 nits
32GB RAM DDR4 3200Mhz
720p camera with privacy shutter
2 x 2W Harman® Speakers with Nahimic...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.914
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно