Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Se prodava lampa Convoy L2 so 2 baterii tip 26500(10000 mah)

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
202
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Se prodava lampa Convoy L2 so 2 baterii tip 26500(10000 mah) - 2.500 ден.

Испраќам по карго


Состојба на предмет
НовSe prodava lampa Convoy L2 so 2 baterii tip 26500 (10000 mah)50A 2x5000 mah litokala baterii novi skroz so realen kapacitet...koj sto e nevozmozno poveke da se vnesat od kina vo mk...modivi ima low-mid-high.
Lampata e so visok kvalitet ne zagreva kolku i da ja koristite ne e igracka kako tie sho gi gledate na facebook sho so t6...

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

rezervirana
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.401
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно