Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodava kombo ploca asus strix x570 , cpu ryzen 9 5950x , 2x16gb ram g-skil tridenz.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.314
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodava kombo ploca asus strix x570 , cpu ryzen 9 5950x , 2x16gb ram g-skil tridenz. - 0

Se prodava kombo ploca asus strix x570 , cpu ryzen 9 5950x , 2x16gb ram g-skil tridenz.
Plocata e so komplet kutija i accesoari.
Cena fiksno 400e.
Plakjaneto e vo euro.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Rezervirano za Bitola ide za skoro! :)
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.204
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно