1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Се продава Iphone 7 128GB Matte Black Neverlock

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 18 Август 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
  Се продава Iphone 7 128GB Matte Black во одлична состојба. Може да се види и проба во секое време. Со него има полнач и слушалки. Има уште еден месец интернационална гаранција. Може замена за Iphone 7 Plus 128GB.
  Стефан 071/216-198 - Цена 550Е

  IMG_0053.jpg

  IMG_0052.jpg

  IMG_0054.jpg
   
  TylerMkD, DaVoRkNe и на Harrabed им се допаѓа ова.
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,017
  1,637
  30 Мај 2010
  ПРОДАДЕНО
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Todor91
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  850
 2. Todor91
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,817
 3. Fredy
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,694
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...