1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава Ip camera ESCAM G02 Dual Antenna 720P

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stranger777, 23 Јуни 2019.

 1. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  304
  103
  27 oктомври 2013
  Машко
  ESCAM G02 Dual Antenna 720P Pan/Tilt WiFi IP IR Camera Support ONVIF Max Up to 128GB Video Monitor - EU
  Повеќе спецификации на линкот:
  ESCAM G02-ESCAM Technology Co., Ltd
  Камерата е нова само е отворена за проба...
  Цена: 1500ден.
  Локација БТ праќам по карго на ваш трошок...

  [​IMG]
   
 2. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  304
  103
  27 oктомври 2013
  Машко
 3. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  304
  103
  27 oктомври 2013
  Машко
 4. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  304
  103
  27 oктомври 2013
  Машко
 5. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  304
  103
  27 oктомври 2013
  Машко
 6. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  304
  103
  27 oктомври 2013
  Машко
  Продадена надвор од форум кључ.
   

Сподели

Вчитување...