1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава Intel Core i5-3470S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 11 Јуни 2019.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,357
  2,959
  4 Септември 2008
  Intel Core i5-3470S (SR0TA)
  Socket: LGA1155

  Цена: 2500 денари
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,357
  2,959
  4 Септември 2008
  2200 денари.
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,043
 2. lynx
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 3. c0mrade

  Проценка Intel Core i7 4770K

  c0mrade, 2 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  756
 4. CyberTm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  533
 5. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  625
Вчитување...

Сподели

Вчитување...