1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Се продава HUAWEI NOVA 5T

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Enis-Phantom, 19 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Телефонот е земен на 12.03.2020 значи пред 6 дена слики не ставам зошто телефонот е со фабричката фолија и купена е плус футрола. Плава боја.
  Цена 16.000 денари
  HUAWEI Nova 5T Blue, 6.26", 6/128GB, 48+16+2+2/32MP, 3750mAh Dual SIM
  Доаѓа без алката :)
  Одлично телефонче со чипсет ист како на П30 и П30 Про нормално со ЛЦД дисплеј затоа и цената е пониска отколку на П30/Про

  Се наоѓа во Скопје
   
  Ile bocev, psyside, gocetan и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Резервиран до утре
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Продаден на @zdravkovskii со здравје да се служиш друже :)
  Може клуч на темата
   
  На mnikolce и zdravkovskii им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  739
 2. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,275
 3. Enis-Phantom
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  972
 4. l1d0v1c
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  279
 5. Goran27
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  487
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...