1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава Gigabyte GTX 980Ti G1 Gaming

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од spiritBreaker, 11 Април 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  се продава графичката од насловот. измината гаранција, користена само за гејминг, редовно чистена. цена фиксна 28 000, без замени. контакт тука или во пп. слики ќе се стават подоцна.
   
  На ntb91 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 3. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  bump нова цена 24 000
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  bump 20 000 денароси
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  bump 20 000 ден
   
  Grimriper, gremlin и на gOJDO им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  bump 20 000 денароси вамонос мучачос!
   
  На borcep и gOJDO им се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 8. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Bump нова цена 19 000 ден
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Bump 19K
   
  На ntb91 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 11. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  741
  528
  11 ноември 2015
  Машко
 12. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 13. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 14. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 15. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 16. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Бамп нова цена 14 500 ден!
   
 17. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Бамп 14 000 ден!!!
   
  На Rukfash му/ѝ се допаѓа ова.
 18. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 19. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 20. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,695
  3,075
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,565
 2. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  618
 3. AleksandarCaki
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,916
Вчитување...

Сподели

Вчитување...