Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodava Gigabyte 6800 16gb.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.311
7.050
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodava Gigabyte 6800 16gb. - 16.500 ден.

Se prodava grafickata karta gigabyte gaming oc 6800 16gb.
Vo dobra sostojba i komplet pakuvanje.
Cena fiksno 16500 denari.
Погледнете го атачментот 130031

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Ke napomenam i tuka!
Imate pravo da si ja testirate na lice mesto kaj mene doma.
Ne prifakjam rezervacii i reklamacii.
Princip prv dojden,prv usluzen.
Bidekji sprema dosegasnite skoresni iskustva so rezervacii izleguva deka ne pocituvate.
Ke igram i jas taka po vasite pravila.
Sto znaci toa? Znaci ako ste mi pisale za grafickata deka ke ja zemate i trgnete navamu za zimanje a u megjuvreme nekoj mi pise za nejze i dojde za mn pokratok period za da go zema delot znaci deka si e negova !
Oti toa vase trgnuvanje ili utre ke dojdam izleguva 1-2 nedeli period :)
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно