Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se Prodava Gaming Pc

Статус
Затворена за нови мислења.

Bale

Intern
18 февруари 2022
0
18
Bale додаде нов оглас:

Se Prodava Gaming Pc - 21.000 ден.

Se prodava gaming pc cena 21.000 denari ima prostor za dogovor

CPU:Ryzen 5 1600AF With Stock Cooler
M/B:Asus Primer A320M-K Ima garancija no e izgubena
RAM:Sniper X 2X8 3200Mhz So garancija do 26.06.2024
SSD:Nvme M2 Samsung 500GB
GPU:Sapphire RX580 4GB DDR5
PSU:Corsair 750w
CASE:InPower so 4 led kuleri plavi

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.364
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно