• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се продава Gaming PC

  • Ја почнал/а темата
  • #1

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
87
90
Се продава Gaming PC со следните спецификации
ASUS PRIME B460M-A
CORE I5 10400
NVIDIA GTX1650
MEM DDR4 8GB 2933MHZ
SSD 256GB AD SX6000 LITE PCIE M.2 2280 NVME
KUKISTE MSI AQUARIUS PRO GAMING so 4x Ventilatori RGB PSU MSI BASE M500
Купено е се во Април со целосна гаранција.
Цена 35.000
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,348
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно