1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава EVGA SC gaming 1060 ACX 2.0

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StefAngel, 6 Април 2019.

Тагови:
 1. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
  Се продава следната графичка линк
  Гаранција има до јули 2020 година од амазон Германија.
  Цена 9500мкд
   
 2. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
  Bump картата е тивка и тестирана. Работи перфектно и е супер за мини ИТХ билд.
   
 3. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
  9200 викенд цена
   
 4. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 5. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 6. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 7. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 8. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 9. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 10. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 11. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 12. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 13. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
 14. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  936
  569
  28 ноември 2015
  Машко
  Нова цена 8200
   
Слични теми
 1. MasteR_#0
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  713
 2. Bozoo
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,852
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,249
 4. MrAndrej20
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  695
 5. UnderMyRules
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,482
Вчитување...

Сподели

Вчитување...