Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodava dzoistik Logitech ChillStream nov

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
217
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Se prodava dzoistik Logitech ChillStream nov - 1.000 ден.

Испраќам по карго


Se prodava dzoistik Logitech ChillStream bukvalno nov igran nekolku sati i spakovan vo kutija,100% funkcionalen nazad ima kuler da ne poti rakata ne se osekja deka raboti kulerot tolku e tivok a ladi perfektno.
Eden od najdobrite dzoijstici na Logitech se prodava za cena od 1000 den ako vie skap go imate istiot na amazon kupete si go od tamu.
prakjam po kargo niz cela mk na vas trosok...

Видете го целиот оглас...
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.423
9.354
Како бе нов, кога во 2006-та е изваден и не се ни произведува веќе.


Јас памтам во 2007-ма го земав за 1.800ден (нов). Ценава мислам ти е висока за форумски оглас.
 

Gaston

Unstoppable
9 февруари 2011
1.709
3.124
Gaston's setup  
Audio
AR
se prodava za cena od 1000 den ako vie skap go imate istiot na amazon kupete si go od tamu.
Не, ако ни е скап ќе го купиме од овде за 500 денари: Logitech ChillStream
btw, зашто се исти сликите? Го зема од @Goran27 за 500 и сеа го даваш за 1000?
Twilight Zone...


Јас памтам во 2007-ма го земав за 1.800ден (нов). Ценава мислам ти е висока за форумски оглас.
- на web.archive.org: Во Нико 1290 бил.
 
Последна промена:

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.423
9.354
Ова е 2012, јас ти зборам кога излезе некаде 2006-7, тогаш го земав. Не ми текнува од каде точно, но ја памтам цифрата од 1800 ден бидејќи штедев неколку недели и ми вредеше секој денар.

Уште го имам по дома и работи.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.423
9.354
Мислам дека администрација треба да реагира за огласов @Fatal1ty_ , особено што пишува НОВ, а е препродажба од стар на друг член како што посочија погоре.
Мислењето е автоматски споено:

Не. Ова е Direct Input гејмпад.

Во денешно време имаш Natec од 600 денари со Xinput

Мислам дека си грешка, овој беше еден од првите со Xinput, памтам сите 360 игри на PC директно го препознаваше.
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.271
12.111
Скопје
androgaming.com
Мислам дека администрација треба да реагира за огласов @Fatal1ty_ , особено што пишува НОВ, а е препродажба од стар на друг член како што посочија погоре.
Мислењето е автоматски споено:Мислам дека си грешка, овој беше еден од првите со Xinput, памтам сите 360 игри на PC директно го препознаваше.

Да на RumblePad 2 мислев.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.503
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно