Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodava desktop PC i monitor samsung g3 odyssey 24

Slavisha

Intern
4 март 2024
0
2
Slavisha додаде нов оглас:

Se prodava desktop PC i monitor samsung g3 odyssey 24 - Проценка

se prodava desktop PC so specifikacija
I5-6500
16 gb ddr4 ram
asus ROG STRIX-GTX1060 6gb
asus maticna H110M-R
vodno ladenje vgradeno pred 2 meseca (pod garancija )
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2 RGB
se prodava monitor samsung g3 odyssey 24inch 144hz uste e pod garancija
monitorot e vo perfektna(skoro nova) sostojba koristen e za nekolku partii dota i ne e vo upotreba poradi...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно