• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Се продава Dell Inspiron 3542, i3, 8Gb, 500SSD, NVidia GeForce 820M

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dipetar

Gaining Experience
1 мај 2019
231
79
Здраво,

Продавам:

Dell Inspiron 3542

i3 4005U
8Gb DDR3 RAM
Intel HD Graphics Family
NVidia GeForce 820M 2047Mb
500GB SSD Samsung EVO
Windows 10 Licensed
Office 2019 Licensed
*SSD се уште под гаранција
*DDR3 се уште под гаранција

Користен исклучиво на биро, дома, во период од шест месеци.
Во мај е додадена РАМ меморија и променет HDD со SSD.
Го продавам, џабе стои, користам друг.
Никакви оштетувања, никаква злоупотреба.
Цена: 16500 денари
Телефон за контакт 076/266263
Петар


20200812_073438.jpg 20200812_073533.jpg 20200812_073650.jpg 20200812_073718.jpg 20200812_073738.jpg 20200812_073802.jpg 20200812_073832.jpg 20200812_073914.jpg 20200812_073947.jpg 20200812_073438.jpg 20200812_073533.jpg 20200812_073650.jpg 20200812_073718.jpg 20200812_073738.jpg 20200812_073802.jpg 20200812_073832.jpg 20200812_073914.jpg 20200812_073947.jpg
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #2

dipetar

Gaining Experience
1 мај 2019
231
79
Office 2019 ProPlus
+
Visio Pro 2019 + Project Pro 2019

Лиценцирани
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,589
Мислења
821,367
Членови
28,245
Најнов член
slavkovski
На врв Дно