Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава Coolermaster Quickfire TK механичка тастатура

Статус
Затворена за нови мислења.

boban984

On your way to fame
boban984's setup  
Processor & Cooler
Најјаките
Storage
Најбрзиот
RAM
Че
Case
Мејс
Mouse
Џери
Keyboard
Q2 Keychron, Durrock браун
boban984 додаде нов оглас:

Се продава Coolermaster Quickfire TK механичка тастатура - 2.000 ден.

Се продава Coolermaster Quickfire TK механичка тастатура, со Cherry MX Brown копчиња (swithces).
Добро сочувана со минимални знаци на користење.
Цена: 2000ден.

Погледнете го атачментот 118246Погледнете го атачментот 118247Погледнете го атачментот 118248Погледнете го атачментот 118250

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.390
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно