1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава Convoy L2 со XPL HI V2-1A 6500К

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stranger777, 20 Декември 2019.

 1. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  Се продава Convoy L2 со XPL HI V2-1A диода 6500К работена 1 сат,нема никаква мана оди во оригиналната кутија со сите додатоци,ке ставам слики утре...
  Цена:2300 ден
  Локација: БТ
  Праќам по карго експрес
   
 2. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 3. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 4. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  2000
   
  На turbiny му/ѝ се допаѓа ова.
 5. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 6. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 7. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 8. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 9. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 10. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 11. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 12. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  326
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
Слични теми
 1. Whisky Vishera
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  738
 2. Whisky Vishera
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  362
 3. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  452
 4. psyside

  Продадено Се продава mi8 6/128

  psyside, 12 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  502
 5. CeeTour
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,323
Вчитување...

Сподели

Вчитување...