Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава Convoy c8 silver boja so panaconic baterija 3400mah made in japan

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
202
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Се продава Convoy c8 silver boja so panaconic baterija 3400mah made in japan - 2.000 ден.

Се продава Convoy c8 silver boja so panaconic baterija 3400mah made in japan nova, doagja so futrola so hpl-hi so smoth reflektor 5000k.
baterijata e svetena kolku za kef eden sat prekrasna izrabotka....Baterijata e vodootporna
Lokacija:Bitola, cena fiksna 2000 den.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.013
1.244
Кас ја имам помалата Ѕ2 мислам дека беше, од тебе купена ако не се лажам. Одлична, само таа ми е многу фокусирано светлото, кажи ми каков е светлосниот сноп кај овој модел?
 

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
202
Битола
Фокусирано е пошто е со xpl-hi диода ti treba so xml2 ili druga dioda so orange peel reflektor da zemis imam i takva samo s2+ isto
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.393
Членови
34.072
Огласи
1.966
Најнов член
Lukaa
На врв Дно