1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Се продава чисто нов Huawei P20 Pro

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Enis-Phantom, 25 Септември 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Се продава чисто нов Хуавеи П20 Про земен вчера од Нептун со 2 год гаранција плава боја.
  Цена 34.000 денари (550 еур).
   
  На Scarface1978 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,631
  10,214
  24 Јуни 2009
  Машко
  Сега проценка ли е или имаш веќе фиксирано цена!?
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Тоа е цената за заинтересирани може да има мала корекција
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,631
  10,214
  24 Јуни 2009
  Машко
 5. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Телефонот е даден надвор од форумот за 35К :) Може клуч
   
  На DelphiUser му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,600
  1,222
  2 Јануари 2012
  Мене ме интересира само што значи ова “чисто нов“? На многу огласи го гледам и стварно не ми е јасно :D
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,638
  1,743
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  „Чисто“ колку да знаеш, „нов“ е телефонов. :D
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. damil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  763
 2. ristepan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  515
 3. Martinovski

  Проценка Huawei P8lite

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  739
 4. gremlin

  Продадено Huawei P9 (EVA-L19)

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,275
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...