Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodava avto-radio sony dsx-a410bt

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.356
7.216
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodava avto-radio sony dsx-a410bt - 3.000 ден.

Se prodava mnogu malce koristeno avtoradio.
Sleduva komplet so kutija i konektorite za nego. Za 1 din vozila.
Cena fiksno 3000 denari.
Погледнете го атачментот 134476Погледнете го атачментот 134477
Podetalni informacii mozete da najdete na google. Nema vgradeno cd :)
Sve e bezicno :D

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно