• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава Apple iPhone 12 Pro Max - 128 GB / Pacific Blue

Статус
Затворена за нови мислења.

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1.686
1.457
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
Windows 11
pipelin додаде нов оглас:

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max - 128 GB / Pacific Blue - 750 €

Користен 1 година EU со истечена гаранција, купен во локална мобилара Factory Unlocked на сите мрежи. Комплетно исправен, користен во маска цело време и одлично сочуван со минимални ситни траги од користење. Батерија - 89%

Со него доаѓаат три маски (една за безжично полнење), oригиналното кабелче и кутија.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.414
Мислења
900.375
Членови
32.126
Огласи
505
Најнов член
zoki.mitovski
На врв Дно