• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Се продава AMD 5 2600

Arabian

Gaining Experience
5 ноември 2013
696
461
Се продава горе наведениот процесор, никад не оверклокуван. Комплет следува со кутија, и кулер никогаш не користен.
Се продава поради надградба со R5 3600 од членот @nashio оглас. Доколку членот ја продаде конфигурација пред да го продадам мојот, се повлекува од продажба.
Цена 6 000денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.197
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно