• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се безпари!?

• Ја почнал/а темата

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
NA OVAA STRANA MOZETE DA SI PORACATE BUKVALNO SE.BESPLATNI CEDINJA,DIVIDIJA,KNIGI,KATALOZI I DR.POSTARINA NE SE PLAKA A STO E NAJVAZNO SE STO SI NARACAV MI STIGNA I PLATIV 0 DEN.AJ SEA SITE PORACUVAJTE NA http://www.besplatnestvari.net/

Pozdrav:D :) ;)

D

Администратор
31 март 2007
3,269
1,908
www.iwmnetwork.com
Едно од најважните правила во економијата е:

"There ain't no such thing as free lunch" или "Не постои такво нешто како бесплатен ручек"

;-))

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Глупости е тоа све што пишува таму ја порачав и ништо не ми стигна, а пишуваше таму сиругно стигнува, така да не се мачете да кликате сто пати за џабе.

• Ја почнал/а темата

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
Pa toa ne stignuva odma stignuva posle nekolku nedeli.Sto mislese ti?Deka naredniot den ke ti stigne?Dobro si se zeznal

delix

Intern
7 април 2007
702
23
па и нема многу интересни ствари, треба да седнеш да бараш подлго време да најдеш нешто

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Ако се чека повеќе од пола година можно е и сега да ми стигне нешто. :)

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
ja znam stranava i odamna iam poracuvano svasta i mozam da kazam deka edno 70 posto stigase, posebno onie katalozi i magazini,a i onie religiozni nekoi cedinja. kako i da moja preporaka e deka nema da vi se isplati trudot.

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
NA OVAA STRANA MOZETE DA SI PORACATE BUKVALNO SE.BESPLATNI CEDINJA,DIVIDIJA,KNIGI,KATALOZI I DR.POSTARINA NE SE PLAKA A STO E NAJVAZNO SE STO SI NARACAV MI STIGNA I PLATIV 0 DEN.AJ SEA SITE PORACUVAJTE NA http://www.besplatnestvari.net/

Pozdrav:D :) ;)
добар е сајтот само што ке треба да чекаш 3-4 недели еве баш пред 5недели нарача еден мој другар празни дивидиња и уште му немат стигнато... којзнае тие некој црногорци се :) :)

• Ја почнал/а темата

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
E neznam zosto ne ti stignuvaat mene mi ima stignato katalog od 600 strani Garpa,mapa od Anglija,Katalozi,Vizitki,lepenki...

• Ја почнал/а темата

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,799
76
Pa zavisi najbrzo mi stignuvaat za 3-4 nedeli a najkasno 2 meseca ali retko.Glavno za 1 mesec stigaat

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Мене ми стигна едно DVD за мењање врати и прозори. Го нарачав пред што знам... неколку месеци. Се вика...

Lou Manfredini's Guide to
Window & Door Replacement

:) Не сум го глеал уште :)

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Мене ми стигна едно DVD за мењање врати и прозори. Го нарачав пред што знам... неколку месеци. Се вика...

Lou Manfredini's Guide to
Window & Door Replacement

:) Не сум го глеал уште :)

Јако DVD нема што тука :)) Туку ај изгледај го DVD - то и кога ќе менувам врата или прозорец прво тебе ќе те викнам за помош ;)

P.S Кај го најде тоа DVD да го одбереш, од толку работи одбра DVD за врати и прозорци менување. Но добро е што ти стигнало, какво - такво важно бесплатно е. Ај поздрав

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Јако DVD нема што тука :)) Туку ај изгледај го DVD - то и кога ќе менувам врата или прозорец прво тебе ќе те викнам за помош ;)

P.S Кај го најде тоа DVD да го одбереш, од толку работи одбра DVD за врати и прозорци менување. Но добро е што ти стигнало, какво - такво важно бесплатно е. Ај поздрав
Абе отворив еден куп такви апликации и почнав да пишувам. Пола ги исклучив затоа што немаше достава надвор од САД или конкретно во Македонија.
Инаку, се збореше дека треба да се мењаат прозорите кај мене у станов, пошто се одамна и сакавме да ставаме од тие ПВЦ термопан прозори, па ми се виде интересно. Повеќе за татко ми го нарачав :)

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Абе отворив еден куп такви апликации и почнав да пишувам. Пола ги исклучив затоа што немаше достава надвор од САД или конкретно во Македонија.
Инаку, се збореше дека треба да се мењаат прозорите кај мене у станов, пошто се одамна и сакавме да ставаме од тие ПВЦ термопан прозори, па ми се виде интересно. Повеќе за татко ми го нарачав :)

Ако е таква работата OK, би можело да ти се најде DVD - то, само пази што порачуваш и каде ги даваш твоите информации, бидејќи има и такви линкови на сајтот што водат до сајтови кои не се така расположени да ти дадат бесплатни производи без да имаат некаква корист од сето тоа ;)

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Сигурно ли ви стигнаа барем некои од работите ???????
барам одговор брзо

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Ретко се наоѓа нешто интересно што може да ти послужи. Повеќето од работите се безврска

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,504
Мислења
822,065
Членови
28,046
Најнов член
hittrajkovski
На врв Дно