• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се безпари!?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
NA OVAA STRANA MOZETE DA SI PORACATE BUKVALNO SE.BESPLATNI CEDINJA,DIVIDIJA,KNIGI,KATALOZI I DR.POSTARINA NE SE PLAKA A STO E NAJVAZNO SE STO SI NARACAV MI STIGNA I PLATIV 0 DEN.AJ SEA SITE PORACUVAJTE NA http://www.besplatnestvari.net/

Pozdrav:D :) ;)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Едно од најважните правила во економијата е:

"There ain't no such thing as free lunch" или "Не постои такво нешто како бесплатен ручек"

;-))
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Глупости е тоа све што пишува таму ја порачав и ништо не ми стигна, а пишуваше таму сиругно стигнува, така да не се мачете да кликате сто пати за џабе.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Pa toa ne stignuva odma stignuva posle nekolku nedeli.Sto mislese ti?Deka naredniot den ke ti stigne?Dobro si se zeznal
 

delix

Intern
7 април 2007
702
23
па и нема многу интересни ствари, треба да седнеш да бараш подлго време да најдеш нешто
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Ако се чека повеќе од пола година можно е и сега да ми стигне нешто. :)
 

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
ja znam stranava i odamna iam poracuvano svasta i mozam da kazam deka edno 70 posto stigase, posebno onie katalozi i magazini,a i onie religiozni nekoi cedinja. kako i da moja preporaka e deka nema da vi se isplati trudot.
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
NA OVAA STRANA MOZETE DA SI PORACATE BUKVALNO SE.BESPLATNI CEDINJA,DIVIDIJA,KNIGI,KATALOZI I DR.POSTARINA NE SE PLAKA A STO E NAJVAZNO SE STO SI NARACAV MI STIGNA I PLATIV 0 DEN.AJ SEA SITE PORACUVAJTE NA http://www.besplatnestvari.net/

Pozdrav:D :) ;)
добар е сајтот само што ке треба да чекаш 3-4 недели еве баш пред 5недели нарача еден мој другар празни дивидиња и уште му немат стигнато... којзнае тие некој црногорци се :) :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
E neznam zosto ne ti stignuvaat mene mi ima stignato katalog od 600 strani Garpa,mapa od Anglija,Katalozi,Vizitki,lepenki...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Pa zavisi najbrzo mi stignuvaat za 3-4 nedeli a najkasno 2 meseca ali retko.Glavno za 1 mesec stigaat
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Мене ми стигна едно DVD за мењање врати и прозори. Го нарачав пред што знам... неколку месеци. Се вика...

Lou Manfredini's Guide to
Window & Door Replacement

:) Не сум го глеал уште :)
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Мене ми стигна едно DVD за мењање врати и прозори. Го нарачав пред што знам... неколку месеци. Се вика...

Lou Manfredini's Guide to
Window & Door Replacement

:) Не сум го глеал уште :)

Јако DVD нема што тука :)) Туку ај изгледај го DVD - то и кога ќе менувам врата или прозорец прво тебе ќе те викнам за помош ;)

P.S Кај го најде тоа DVD да го одбереш, од толку работи одбра DVD за врати и прозорци менување. Но добро е што ти стигнало, какво - такво важно бесплатно е. Ај поздрав
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Јако DVD нема што тука :)) Туку ај изгледај го DVD - то и кога ќе менувам врата или прозорец прво тебе ќе те викнам за помош ;)

P.S Кај го најде тоа DVD да го одбереш, од толку работи одбра DVD за врати и прозорци менување. Но добро е што ти стигнало, какво - такво важно бесплатно е. Ај поздрав
Абе отворив еден куп такви апликации и почнав да пишувам. Пола ги исклучив затоа што немаше достава надвор од САД или конкретно во Македонија.
Инаку, се збореше дека треба да се мењаат прозорите кај мене у станов, пошто се одамна и сакавме да ставаме од тие ПВЦ термопан прозори, па ми се виде интересно. Повеќе за татко ми го нарачав :)
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Абе отворив еден куп такви апликации и почнав да пишувам. Пола ги исклучив затоа што немаше достава надвор од САД или конкретно во Македонија.
Инаку, се збореше дека треба да се мењаат прозорите кај мене у станов, пошто се одамна и сакавме да ставаме од тие ПВЦ термопан прозори, па ми се виде интересно. Повеќе за татко ми го нарачав :)

Ако е таква работата OK, би можело да ти се најде DVD - то, само пази што порачуваш и каде ги даваш твоите информации, бидејќи има и такви линкови на сајтот што водат до сајтови кои не се така расположени да ти дадат бесплатни производи без да имаат некаква корист од сето тоа ;)
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Сигурно ли ви стигнаа барем некои од работите ???????
барам одговор брзо
 

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Ретко се наоѓа нешто интересно што може да ти послужи. Повеќето од работите се безврска
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,670
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно