• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се бараат Webdevelopeрс

  • Ја почнал/а темата
  • #1

proshev

Intern
30 јануари 2017
3
0
Здраво дечки,
Потребени ми се PHP Developer-и кој ќе биде слободни за фаќање проекти. Се работи на Wordpress, woocommerce и електронско банкарство. Плаќање преку авторска агенција за почеток, подоцна доколку се е воред со соработката ќе следи и пријавување. CV може да се испратат на [email protected].
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,572
Мислења
820,703
Членови
28,228
Најнов член
Nikojsi
На врв Дно