Се бараат Webdevelopeрс

Дискусија во форумот 'PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)' започната од proshev, 14 Јануари 2018.

 1. proshev

  proshev
  Intern

  1
  0
  30 Јануари 2017
  Машко
  Здраво дечки,
  Потребени ми се PHP Developer-и кој ќе биде слободни за фаќање проекти. Се работи на Wordpress, woocommerce и електронско банкарство. Плаќање преку авторска агенција за почеток, подоцна доколку се е воред со соработката ќе следи и пријавување. CV може да се испратат на contact@bullhost.org.
   
Слични теми
 1. Ismet
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,667
 2. DynamicMK
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,242
 3. abecar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,960
 4. ProNoob
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,487
 5. Gucci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  367
Вчитување...

Сподели