• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се бараат: Java, PHP и ASP.NET Програмери

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
http://jobs.amplecom.com/

Локација: Скопје, Македонија
Се бараат: Java, PHP и ASP.NET Програмери


Нудиме: Современи услови за работа и АТРАКТИВНИ ПЛАТИ!

Нашата фирма обезбедува решенија од областа на електронската трговија и outsourcing на информатички проекти. Ние сме млад и динамичен тим со портфолио на високо успешни Е-commerce апликации и база на клиенти во повеќе од 11 држави во светот. Ефикасноста на нашата работа се огледа во стремежот да бидеме фокусирани кон растот и понудата на најдобри решенија за нашите клиенти.
Доколку предизвик ви е да работите на иновативни m-banking и e-commerce апликации, Web 2.0 бизнис модели, динамични content management системи и да комуницирате со интернационална група на професионалци, тогаш побрзајте да станете дел од нашиот брзорастечки тим!
Нашата единствена работна атмосфера го поттикнува прогресот на професионално и лично ниво кај вработените.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,861
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно