1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се бара Web Developer

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од sv_vasja, 8 Март 2010.

 1. sv_vasja

  sv_vasja
  Intern

  16
  0
  30 ноември 2008
  Почитувани,

  Компанијата Vertigo NME http://www.vertigo-nme.mk/ бара практикант, Веб програмер со познавање на: HTML, CSS, ASP.NET, C#, SQL. Предност е познавање на PHP и Joomla но не е задолжително. Од кандидатот се очекува посветеност, ажурност, желба за усовршување, и способност за работа во тим.

  Канцеларии во центарот на Скопје, одлична работна атмосфера, можност за вработување!

  Вашето CV можете да го пратите на [email protected] или преку контакт формата на нашата веб страна.
   
Слични теми
 1. Recruitment
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  945
 2. elvie
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,270
 3. ivan_Psi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  736
 4. elvie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,292
 5. aspekt
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  854
Вчитување...

Сподели

Вчитување...