• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SE BARA Visual Basic/VB.NET, Programer!!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dejan_

Intern
2 јуни 2008
13
0
Firmata XPRSEC od Skopje bara VB.NET, programer so poznavanje na SQL, Access bazi, Crystal Reports.... Hitno !

Izrabotka na aplikacii sto komuniciraat so controleri.

Kontakt tel. 075 91 75 70

ili

[email protected]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
862,619
Членови
30,048
Најнов член
АннуМару
На врв Дно