• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Се бара Photoshop Дизајнер

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Го прочитав во весник и знам дека овде ги има повеќе што се занимават со дизајн во photoshop , па решив овде да го поставам овој оглас.


Испратете ваше CV на [email protected] , најдоцна до 05,10,2007
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,719
Мислења
849,372
Членови
29,444
Најнов член
декодер
На врв Дно