1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се бара Java програмер за изработка на проект - ИТНО

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од Aleks37, 11 Април 2010.

 1. Aleks37

  Aleks37
  Intern

  1
  0
  11 Април 2010
  Потребен е програмер (пожелно студент во 4та година ПМФ или дипломиран програмер) за изработка на проект во Java.
  Проектот бара 2-3 неделен ангажман, а плаќањето е по договор.
  Подетални информации на mail: [email protected]
   
 2. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  ima eden moj komsija.On e 3 godina na pmf.Znam deka znae da raboti vo java.Mozam i jas ali nemam vreme vo momentov.Ke mu kazam pa dokolku e zainteresiran,neka aplicira.
   
 3. boban984

  boban984
  Gaining Experience

  54
  82
  5 Јули 2007
  Да не е за тимска работа? :)
   
 4. eldiablo

  eldiablo
  Баниран/a

  820
  48
  21 oктомври 2008
  А можеш да дадеш подобар опис за проектот и дали бараш визуелно програмирање?
   

Сподели

Вчитување...