1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Решено Save на Far Cry!Каде се наоѓа фолдерот?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од goce ilievi, 14 Мај 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  како што пишав погоре,ја играв farcry 3 играта и стигнав до 50%,но сега потребно е да го преинсталирам компјутерот.Дали знае некој во кој фолдер се наоѓа save?Кој ќе ја игра после одново....
   
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  340
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 3. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
Слични теми
 1. stefan_tm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  764
 2. dzonov

  GTA 4 Save

  dzonov, 14 Јуни 2011, Во форумот: Игри
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  729
 3. али
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  467
 4. Chicony
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  472
 5. edin.ademovic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  727
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...