• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sava-penziskodrustvo

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
831
510
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
https://sava-penziskodrustvo.mk

Има ли некој друг, освен мене, што има проблеми при најава или промена на лозинка???

Бев денеска и до банка
и иако беа точни информациите внесени,
пак ме тераа да потпишам промена на лични информации,
притоа ми дадоа усно pass
кој еве сеуште не работи на страната
ниту пак можам да го сменам преку SMS или e-mail...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
862,552
Членови
30,046
Најнов член
Basket
На врв Дно