• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сателитски ресивер Vu+ Zero

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
920
831
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Се продава сателитски ресивер Vu+ Zero оригинал т.е не е кинеска копија и сите софтвери си ги подржава без никаков проблем.
Секој софтвер кој сакате да го инсталирате директно го симињате од страната кај што потекнува софтверот и го инсталирате.
Нема потреба од замарање по варање на форуми специфични image фајлови или глупости.
За повеќе инфо пишете приватна порака.
Сликите кои ги гледате се од самиот ресивер.

Ценa : 4000 денари и не е фиксна

Контакт/Viber/Whatsapp/Telegram : +38975651213 Зоки
 

Атачменти

  • Ја почнал/а темата
  • #2

DemoUser

On your way to fame
27 април 2010
920
831
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
Mouse
Logitech G305
Keyboard
Logitech MX Keys
Monitor
ASUS ROG PG258Q 24" 240hz
OS
Windows 10 Pro
Продаден надвор од форум може скрос да се избрише огласот за да не седи за џабе.....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,696
Членови
28,228
Најнов член
Nikojsi
На врв Дно