• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сателитска телевизија

Piedpiper

Gaining Experience
26 август 2019
176
186
Ти благодарам за инфо. Ја немам опцијата за лајк.
Нема на што. За шеринг имаш и македонци кои продаваат доста добар Тотал ТВ шеринг но околу 80е годишно наплаќаат. Кинезите на Али отвараат доста за 4$ годишно.
 

krema

Professor
24 јуни 2009
12,500
11,777
youtu.be
Често ги гонат ваквите продавачи па затоа и ги затварат нивните продавници и веднаш отварат нови, дури и тешко е малку пронаоѓањето на ваквите продавачи, пробај со други клучни зборови да бараш. Отежнато е и со наоѓање на добри продавачи на IPTV.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,055
Мислења
861,102
Членови
29,913
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно