• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сателитска антена

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Дали некој знае каде можам да најдам кодови за канали на сателитска антена. Кога ја купив можеше да се гледаат прилично доста, но сега сите ги кодираа и нема ништо интересно.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Гледањето на кодирани сателитски канали со пробиени кодови не е легално. Со оглед дека овој форум не поддржува пиратерија, не е дозволено постирање на такви материјали.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно