1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SATECHI USB-C Multiport

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Loaded_Dice, 16 Јануари 2020.

 1. Loaded_Dice

  Loaded_Dice
  Gaining Experience

  110
  104
  22 Мај 2010
  Машко
  Програмер
  Продавам usb-c кабек за MacBook со 4k hdmi и 3 usb 3.1 ports ( 2 обични 1 usb-c) користен само неколку пати во одлично козметички состојба поради немање потреба од истиот.

  Цена: 2500 ден[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...