• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Satechi charger

Psycore

On your way to fame
12 ноември 2013
675
716
Скопје
Дали знаеш дали можам да пунам Samsung Galaxy Note 10+ на 40W Ultra Fast Charging 2.0 на горниот порт?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,100
Мислења
877,648
Членови
30,697
Најнов член
ANGEL2828
На врв Дно