1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SATA 2.5" SSD 240/256

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gremlin, 12 Јануари 2020.

Тагови:
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Купувам САТА ССД 240 или 256 ново или користено, приоритет ми е цена а не перформанси.
   
 2. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT

Сподели

Вчитување...